Druhé tohtoročné víťazstvo sa zrodilo opäť na ihrisku súpera, tentoraz v Senci. Po opäť nervy drásajúcom konci zápasu, kedy mal súper viaceré šance na vyrovnanie, sme nakoniec uhájili tesné víťazstvo 3:2. V prvom polčase sme boli lepším tímom, ale napriek vedeniu 1:0 po peknej akcii z pravej strany a zakončeniu R.Zadubana, súper prakticky vzápätí po nedostúpení hráča vyrovnal a po individuálnej chybe sa dostal do vedenia. Chlapcom slúži ku cti že nezložili zbrane a po kolmej prihrávke a následnom faule z penalty minútu pred polčasom vyrovnal na 2:2 opäť R.Zaduban (viď foto).  Druhý polčas bol vyrovnanejší, ale paradoksne viac nádejných situácií si vypracovalo naše družstvo. Zakončiť sa nám podarilo len raz a gólom E.Korbeliča sme sa dostali do vedenia, ktoré sme udržali do konca. Chlapci striedajú pekné kombinačné momenty s množstvom "nevynútených chýb", keby sme použili tenisový slovník. Veríme, že postupom času sa tieto budú strácať.