Séria nepriaznivých výsledkov na domácom ihrisku bola prerušená v desiatom kole, kedy družstvo mužov v derby zápase zvíťazilo nad družstvom PSČ Pezinok 2:1. Výdatný dážď pred začiatkom, ale čiastočne aj počas zápasu vytvoril pre hráčov ťažké podmienky. Po tradične dobrom úvode a góle M.Minárika po nedorozumení v obrane hostí bola iniciatíva na našich kopačkách prakticky celý prvý polčas napriek inkasovanému gólu z ojedinelého útoku súpera v 36 minúte. Náš rýchly gól v úvode druhého polčasu po asi najkrajšej akcii zápasu opäť M.Minárikom, však znamenal poľavenie v nasadení, čo húževnatý súper využil na vyrovnanie hry. Po nedobrovoľnom odchode T.Spóda v 70 minúte súper prebral iniciatívu a výsledok bol otvorený do konca zápasu s viacerými šancami súpera. Zápas sme však ustáli a získali mimoriadne cenné 3 body.