V poslednom zápase jesennej časti súťažného ročníka 2019/2020 sme na ťažkom teréne remizovali s družstvom s Kalinkova 1:1. Šťastenu sme asi vyčerpali pred týždňom v Rači a tentokrát nám ukázala tú horšiu tvár. V opatrnom prvom polčase sme prehrávali po chybe brankára 0:1, našťastie sme pomerne rýchlo vyrovnali tečovanou strelou M.Zadubana. V druhom polčase sme súpera zatlačili pred jeho bránku a bohužiaľ zahadzovali jednu šancu za druhou aj zásluhou výborného výkonu súperovho brankára. Súper hrozil len z ojedinelých brejkových situácií, ktoré však taktiež zaváňali gólom. Napriek veľmi dobrému výkonu v druhom polčase sme víťazstvo nestrhli na svoju stranu a utrpeli sme tak nepríjemnú remízu. Veríme, že počas zimnej prestávky sa káder dá zdravotne do poriadku a po kvalitnej zimnej príprave hrou a výsledkami poteší fanúšikov viac ako v skončenej jesennej časti.