Po letnej prestávke začali s prípravou na novú sezónu aj mladší žiaci kategórie U13. Prvý súťažný zápas družstvo odohrá 31.8.2019 (sobota) o 9:00 na našom ihrisku proti chlapcom z Dubovej. Napriek dovolenkovému obdobiu sa na prvom tréningu zišlo 8 chlapcov, čo je určite povzbudivý začiatok. Družstvu bol predstavený nový tréner, ktorým je donedávna hráč "A" družstva mužov p.Peter Brichta. Ďalší tréning sa uskutoční dňa 13.8. o 17:30 takisto na trávnatom ihrisku. Veríme, že chlapcov bude futbal baviť aj naďalej a  pod novým trénerom budú napredovať v získavaní ich futbalových zručností. Okrem doteraz hrajúcich chlapcov - členov družstva chceme touto cestou osloviť aj ďalších chlapcov a ich rodičov, aby v prípade záujmu prišli v uvedený čas na ihrisko ŠK a posilnili rady tejto vekovej kategórie.

V turnaji mladších žiakov v konkurencii mužstiev zo Šenkvíc, Budmeríc,Kaplnej a Báhoňa zvíťazilo v horúcom letnom počasí družstvo zo Šenkvíc. Naše družstvo po víťazstve v poslednom zápase nad družstvom Budmeríc 2:1 obsadilo konečné 3 miesto, keď nevyužilo ďalšie dobré príležitosti na skórovanie. Futbal je o emóciách, ako sme mali možnosť vidieť aj po strelení nášho víťazného gólu poslenom zápase. A je jedno či sa hrá o majstra sveta alebo turnaji žiakov v Báhoni. Škoda len, že tie emócie si neprišlo pozrieť viac divákov. Snáď nabudúce. Za zorganizovanie podujatia patrí vďaka už extrénerovi I.Lietavovi, všetkým rodičom a ich pomocníkom.

Vážení športoví priatelia,

dňa 15.6. t.j. v sobotu sa na ihrisku ŠK Báhoň so začiatkom o 10:00 hod. uskutoční turnaj mladších žiakov za účasti družstiev z Báhoňa, Kaplnej, Šenkvíc a Vištuka. Z pohľadu ŠK Báhoň pôjde o špecifickú situáciu, nakoľko po 3 rokoch sa s družstvom na vlastnú žiadosť rozlúči tréner I.Lietava. Veríme, že na novom pôsobisku v Igrame s novými deťmi odvedie rovnako dobrú prácu ako v Báhoni. Výbor ŠK zároveň ubezpečuje rodičov detí nášho družstva U13, že družstvo bude pokračovať v tejto súťaži aj v ďalšom súťažnom ročníku.  Tréningové možnosti v areáli ŠK (resp. na umelej tráve v prechodnom a telocvični ZŠ v zimnom období) dávajú predpoklad futbalového rastu Vašich detí bez problémov s eventuálnou dopravou detí mimo Báhoňa. „Skúšanie“ detí na inom pôsobisku s alternatívou ich skorého návratu  je však limitované stanovami BFZ. Veríme, že po zvážení všetkých, aj bezpečnostných hľadísk súvisiacich s dopravou, ostane káder družstva ŠK Báhoň U13 do nasledujúceho ročníka v súčasnom zložení konsolidovaný.

Čaute priaznivci a decká. Začíname 2.9.2018.

Rozbieha sa nám nová sezóna. Tréningy už bežia. V novej sezóne vyskúšame novú súťaž medzi mladšími žiakmi.