Napriek mimoriadne úzkemu kádru spôsobenému aj dovolenkovým obdobím remizovalo družstvo mužov v horúcom počasí po veľmi dobrom taktickom výkone s ťažkým súperom z Rohožníka 2:2. Na gól súpera s jedenástky odpovedal šikovným gólom z priameho kopu M.Cingel. O minútu sme však opäť prehrávali po opakovanej dorážke súpera po veľmi dobrom zákroku nášho brankára B.Cicha. Vyrovnať sa nám podarilo v 76 minúte opäť z jedenástky R.Zadubanom (na obr.) po veľmi dobrej práci na hrote útoku do zostavy sa vrátiaceho P.Maršovského. Nakoniec sme mohli víťazstvo strhnúť aj na svoju stranu, keď pár minút pred koncom po asi najkrajšej akcii v zápase sa z vlastnej polovici a po narážačke od M.Brateka sám pred brankára hostí dostal P.Šarmír. Brankár však jeho strelu zlikvidoval. Vzhľadom k dvom tyčkám a územnej prevahe súpera však môžme byť s bodom spokojný. Sympatický výkon pred vysokou návštevou divákov je dobrou pozvánkou aj na ďalší domáci zápas 3 kola s mužstvom Devínskej Novej Vsi 23.8.2020  o 17:30.