Varovanie, ktoré som vyslovil v poslednom komentári ohľadom vyrovnanosti družstiev tejto súťaže bez ohľadu na ich postavenie v tabuľke nepadlo na úrodnú pôdu. V dnešnom domácom stretnutí prehralo družstvo mužov s Kalinkovom vysoko 1:5. Okrem kvality súpera sa však pod výsledok podpísali hrubé individuálne chyby našich hráčov v prvom polčase, čo súper, opätovne s tromi legionármi, pohotovo využil. Napriek nepopierateľnej  snahe v druhom polčase za stavy 1:4 so zápasom niečo urobiť sa nám to, aj vinou nevyužitých šancí, nepodarilo. Ostáva len veriť, že smolný zápas máme za sebou a v ďalšom domácom zápase s družstvom Malaciek sa  podarí odohrať lepší zápas. Bude to však vyžadovať koncentráciu od prvej minúty a zvýšenú bojovnosť všetkých hráčov počas celého zápasu.