V dnešnom stretnutí družstva mužov sme body z ihriska v Tomášove nepriniesli. Písať o legionároch v mužstvách súperov sa stáva pravidlom, pričom v družstve domácich  boli tentoraz štyria hráči z Brazílie. Napriek tomu sme odohrali takmer vyrovnaný zápas. V prvom polčase po jednej vyloženej šanci na obidvoch stranách, keď odrazenú prihrávku neúnavného P.Maršovského brankár súpera reflexívne chytil takmer na bránkovej čiare. Druhý polčas sme začali dobre aj zásluhou striedajúceho I.Lietavu, ktorý vniesol do hry presnejšiu rozohrávku v útočnej fáze, ktorá nám dovtedy chýbala. Bohužiaľ, inkasovali sme gól z penalty, čo našu snahu o aktívnejšiu hru zbrzdilo. Pri následnej otvorenejšej hre v snahe vyrovnať nás súper ohrozoval svojimi rýchlonohými hráčmi, pričom vyloženú šancu zlikvidoval náš brankár a následne nám pomohla žrď. Z našej strany zaujali hlavičky I.Lietavu a M.Zadubana tesne nad hornou žrďou.  Keď v sieti súpera neskončila lopta ani po akrobatickom kúsku opäť I.Lietavu v samom závere zápasu, odišli sme aj tentoraz bez bodov. Veríme, že príchodom I.Lietavu sa zvýši útočná sila družstva, čo môžeme dokázať už v nasledujúcom dohrávanom zápase s družstvom z Rusoviec na domácom ihrisku túto stredu 30.9.2020 o 16:00 hod.