V 3 kole zimného turnaja BFZ zvíťazilo naše družstvo nad súperom z Kráľovej pri Senci vysoko 10:0. V druhom zápase po sebe sa ďalším hattrikom zaskvel I.Lietava i keď tentoraz mal zdatného "súpera" v P.Maršovskom taksito s 3 gólmi. Do prvého polčasu nastúpilo družstvo s navlas rovnakou zostavou ako v poslednom súťažnom zápase jesennej časti s Rohožníkom s úmyslom predstaviť družstvo v tom čase nádejnému novému trénerovi, ktorý sledoval zápas z tribúny. V druhom polčase bolo vystriedaných 5 hráčov do poľa + brankár. Za posledné 2 roky ide určite o najpočetnejšiu lavičku družstva. Dúfajme, že hráčom chuť vydrží a pod novým trénerom budú poctivo pokračovať v zimnej príprave. Už na budúci týždeň ich čaká asi najsilnejší súper v skupine-družstvo Novej Dedinky.