Za daždivého počasia sme boli svedkami výborného zápasu, ktorý mal všetko. Fantastický prvý polčas nášho družstva, ktoré po prvom polčase viedlo 3:0 a nebyť nepremenenej penalte I.Lietavu mohlo byť možno po zápase. Nasledoval však takmer dokonalý obrat domácich, ktorí po 20 minútach druhého polčasu znížili na 2:3. Nepremenením veľkej šance D.Bosým a ďalších dobrých situácií zápas gradoval do posledných sekúnd riadnej hracej doby, ako aj dlhého nadstaveného času, pričom sa na ihrisku už riadne iskrilo. Pre fanúšikov nášho družstva, ktorí vo veľkom počte zápas sledovali, infarktový duel, ktorí si však hráči z dôvodu nepremenených šancí až zbytočne v závere odtrpeli. Družstvu a trénerovi M.Karhanovi gratulujeme k prvému súťažnému víťaznému zápasu na lavičke ŠK Báhoň, ktorý vyniesol naše družstvo už na vynikajúcu 5 priečku tabuľky III.ligy. Všetkých priaznivcov pozývame na prvý domáci zápas, ktorý sa odohrá 13.3. o 15:00 hod. Súperom bude družstvo FC Malacky, ktoré v dnešnom kole zvíťazilo nad Tomášovom vysoko 6:0. Tak sa asi máme na čo tešiť.