V druhom kole jarnej časti súťaže zvíťazilo naše družstvo nad súperom z Malaciek 2:1. O zápase sa gólovo rozhodlo v prvých 20 minútach zápasu. Víťazný gól strelil krásnou hlavičkou už 9-gólový I.Lietava. Na ťažkom teréne sa odohral zaujímavý zápas, kde sa družstvo Malaciek prezentovalo sympatickou snahou o technický kombinačný futbal a najmä do polčasu hrozilo najmä z krídelných priestorov. V druhom polčase sme zvýšenou aktivitou v strede poľa získali územnú prevahu z ktorej rezultovala šanca I.Lietavu a krásna strela do spojnice D.Bosého. Veľmi dobrou obrannou hrou sme súpera už k vážnejšej šanci nepustili a po zásluhe zápas doviedli do víťazného konca. V neúplnej tabuľke sme s tak posunuli už na 3 miesto tabuľky. K výkonu aj výsledku hráčom blahoželáme.