Dnešný zápas družstva mužov s papierovo slabším družstvom Rusoviec prinieslo za nádherného počasia pred peknou návštevou naše víťazstvo 4:1. Po troch tutovkách v prvom polčase a vedení 1:0 prišiel prekvapujúci gól súpera do šatne, keď lopta pred brankárom "zaplávala". Úvod 2. polčasu priniesol nepríjemné okamihy, keď pre zranenie nútene opustili ihrisko T.Spód a M.Galovič (maródka mužstva sa tak už dramaticky rozrastá (P.a E.Korbelič, Brichta)). Z najmenej výraznej fázy zápasu z našej strany nás dostal brejkový gól J.Vaisa v 65 minúte. Po tomto góle sme ovládli dianie na ihrisku a okrem 2 gólov sme mali ešte ďalšie šance. Veríme, že nakoniec sme víťazstvom potešili početnú divácku návštevu a budeme sa tešiť na ďalší domáci zápas. Dnešná sobota na štadióne mala špeciálny dohru, kedy družstvo na čele s trénerom M.Karhanom posedelo v rámci osláv meninových oslávencov - trénera Miroslava Karhana a ved. družstva Miroslava Báchoru. Gratulujeme.