Napriek doteraz nevídanej maródke v radách nášho družstva (P a E.Korbelič, Brichta, Spód, Galovič) remizovala družstvo v medzinárodnom zápase s družstvom Devínskej Novej Vsi 2:2. Naschvál píšem v medzinárodnom zápase, nakoľko v drese domácich hrá množstvo hráčov zo zahraničia (Brazília,Tunisko)... V dobrom bojovnom zápase musíme pochváliť naše družstvo za kvalitný výkon v druhom polčase, kedy sme po peknej akcii vyrovnali J.Vajsom a mali sme ďalšie sľubné príležitosti. Domáci sa opäť dostali do vedenia z ojedinelého vážnejšieho útoku po individuálnej akcii domáceho útočníka. Bod nám zachránil peknou strelou spoza šestnástky 4 minúty pred koncom I.Lietava. Za výkon na konci prvého a celý druhý polčas sme si možno zaslúžili aj viac než jeden bod.