V poslednom kole tohto súťažného ročníka remizovalo družstvo mužov s tretím tímom tabuľky z Rohožníka 1:1. Vo výbornom zápase, ktorý okrem gólov ponúkol aj tyčky v pomere 2:3 sme viedli po peknej akcii J.Vajsa a góle E.Korbeliča. Súper vyrovnal 10 minút pred koncom a napriek viacerým šanciam na obidvoch stranách zápas skončil remízou. V hlasovaní držiteľov pernamentiek o najužitočnejšieho hráča jarnej časti súťaže dostal najviac hlasov Matej Galovič. Gratulujeme. Vzhľadom k ukončeniu pôsobenia v našom družstve bol ocenený prezidentom klubu T.Bartkom a členom výboru J.Chudým aj najlepší strelec I.Lietava. Nasleduje cca 2 mesačná prestávka počas ktorej bude prvoradou úlohou poskladať káder, ktorý bude konkurenciaschopný aj v ďalšom ročníku súťaže.  Historicky najlepšie umiestnenie v III. lige t.j. 4. miesto zaväzuje.