V prvom kole nového súťažného ročníka 2019/2020 prehralo družstvo mužov na ihrisku MŠK Rusovce 2:0. Napriek oslabenej zostave o M.Zadubana sme boli prvých 20 minút iniciatívnejší, bohužiaľ bez výraznejšej streleckej pozície. Potom prevzali inicitívu domáci a vypracovali si viacero príležitostí, ktoré zlikvidoval brankár nášho družstva. Inkasovali sme však po skrumáži 4 minúty pred koncom prvého polčasu. V druhom polčase sme predviedli sympatický výkon s väčším držaním lopty na kopačkách a zatlačili sme súpera na jeho polovicu. Do šancí sme sa však dostávali pomerne málo,najväčšiu mal asi M.Minárik. Gól sme však nedali a tak minútu pred koncom sme z rýchlej akcie inkasovali druhý krát. Veríme, že pre omladený tím je každý zápas veľkou školou a postupne sa slušná hra v poli pretaví aj do gólových situácií.