V dnešnom zápase na ihrisku ŠK Tomášov remizovalo družstvo mužov 1:1. Vyrovnávajúci gól strelil M.Minárik po rýchlom vyvezení lopty M.Zadubanom a individuálnom zakončení. Takýchto situácií bolo v zápase viac, bohužiaľ bez zodpovedajúcej finálnej nahrávky. V súčasnej situácii keď maródku rozšíril aj F.Prochac je každý bod úspechom. Mali sme šance aj na strelenie ďalšieho gólu, ale súper v posledných minútach takisto, takže s výsledkom môžme byť nakoniec spokojní. V ďalšom kole opäť na domácej pôde nás však čaká pravdepodobne silnejší súper - Most pri Bratislave. Aj v tejto súťaži je nevyhnutná koncentrácia na každý súboj celých 90 minút pri zodpovedajúcom nasadení. Len tak môžme s týmto súperom uspieť.